0

Krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias.

Tarpinė suma: 0,00 €

Visas internetu įsigytas prekes pristatome nemokamai, perkant daugiau kaip už 70 €!
 

Prekių siuntimo kaina priklauso nuo bendro siuntos svorio ir pasirinktos pristatymo šalies.
Užsakymai Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją), Latvijoje ir Estijoje pristatomi kurjerių tarnybos VENIPAK Venipak.lt
Užsakymai į kitas šalis ir į Kuršių Neriją siunčiami per Lietuvos paštą  Pradžia

SIUNTŲ PRISTATYMO TERMINAI

 Lietuva  1 - 3 dienos
 Latvija  2 - 4 dienos
 Estija  2 - 4 dienos
 ES  5 - 10 dienos
 Pasaulis  12 - 18 dienų

Prekių siuntinys pradedamas formuoti ir prekių pristatymo terminas pradedamas skaičiuoti nuo mokėjimo įskaitymo į Pardavėjo sąskaitą dienos, neįskaitant savaitgalių ar šventinių dienų.
 

PREKIŲ ATSIĖMIMAS TIESIAI IŠ PARDAVĖJO

Užsakytas prekes galima atsiimti mūsų buveinėje adresu Beržų g. 4, Panevėžys, 203 kabinetas nuo 8:00 iki 17:00 (I - V).

1. PREKIŲ PRISTATYMO TAISYKLĖS
1. Pirkėjas, užsakydamas prekes, paraiškoje privalo nurodyti:
1.1. prekių pristatymo vietą, kai prekė Pirkėjui pristatoma per kurjerių tarnybą ar išsiunčiamos Lietuvos paštu;
1.2. UAB „Epigone” buveinėje adresu Beržų g. 4, Panevėžys, 203 kabinetas nuo 8:00 iki 17:00 (I-V), kai Pirkėjas nurodo, kad prekę atsiims buveinėje pas pardavėją.
2. Jeigu Pirkėjas pasirenka prekes atsiimti Pirkimo pardavimo taisyklių 9.1.2. punkte nurodytu būdu, kai prekės yra paruoštos, Pirkėjas yra informuojamas elektroniniu paštu.
3. Prekės įteikiamos užsakymo formoje nurodytam asmeniui. Tuo atveju, kai nurodytas asmuo prekių priimti negali, o prekės buvo pristatytos Pirkėjo nurodytu adresu ir remiantis kitais Pirkėjo pateiktais duomenimis, Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui ar kitų pristatymo neatitikimų.
4. Prekes pristato Pardavėjas arba jo įgaliotas atstovas. Prieš pristatydamas prekes Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje Pardavėjas arba jo įgaliotas atstovas susisiekia su Pirkėju ir dar kartą patikslina pristatymo sąlygas (pristatymo vietą ir laiką, prekes atsiimantį asmenį).
5. Prekės Pirkėjui pristatomos per vežėjo ir Pirkėjo individualiai susitartą terminą. Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje vežėjas su Pirkėju susisiekia užsakymo formoje Pirkėjo pateiktu telefono numeriu. Pirkėjas sutinka, kad esant nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių, prekių pristatymo terminas gali skirtis nuo Pirkėjo ir vežėjo aptarto prekių pristatymo termino. Esant minėtoms aplinkybėms, vežėjas nedelsiant susisiekia su Pirkėju ir iš naujo suderina prekių pristatymo terminą ir kitus su pristatymu susijusius klausimus.
6. Tais atvejais, kai Pardavėjo sandėlyje nėra reikiamų prekių, Pirkėjas informuojamas apie jo užsakytų prekių trūkumą bei prekių pristatymo terminus.
7. Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pristatymo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pristatomos arba pristatomos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl force majeure aplinkybių.
8. Prekių pristatymo metu Pirkėjui prekė perduodama įteikiant sąskaitą – faktūrą (važtaraštį) ar kitą siuntos perdavimą – priėmimą žymintį dokumentą.
9. Prekių pristatymo metu Pirkėjas privalo kartu su Pardavėju arba jo įgaliotu atstovu patikrinti siuntos būklę. Pirkėjui pasirašius sąskaitoje – faktūroje (važtaraštyje) ar kitame siuntos perdavimą – priėmimą žyminčiame dokumente, laikoma, kad siunta yra perduota tinkamos būklės. Pastebėjęs, kad pristatytos siuntos pakuotė pažeista (suglamžyta, šlapia ar kitaip išoriškai pažeista), Pirkėjas privalo apie tai pažymėti sąskaitoje – faktūroje (važtaraštyje) ar kitame siuntos perdavimą – priėmimą žyminčiame dokumente bei, dalyvaujant Pardavėjui ar jo atstovui, surašyti laisvos formos siuntos pažeidimo aktą. Pirkėjui, aukščiau nustatyta tvarka nesurašius laisvos formos siuntos pažeidimo akto, Pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės prieš Pirkėją dėl prekių pažeidimų, jeigu tokie pažeidimai buvo sąlygoti pakuotės pažeidimų arba kilo jų atsiradimo metu.
10. Prekių pristatymo (transportavimo) paslaugos mokestis: pristatant Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją) – nuo 3,00 Eur (priklausomai nuo prekių svorio), pristatant į Kuršių Neriją – nuo 4,50 Eur. Prekes pristatant į kitas šalis siuntimo mokestis apskaičiuojamas pagal kurjerių nustatytus įkainius.
11. Prekes pristatant ne Lietuvoje, prekių pristatymo kaina yra nurodoma Pirkėjui Internetinės parduotuvės tinklalapyje nurodžius valstybę, į kurią bus siunčiama prekė. Prekes pristatant ne Lietuvoje, prekių pristatymo kaina priklauso nuo valstybės, į kurią bus siunčiama prekė ir prekės svorio.
12. Prekes pristatant į trečiąsias šalis, Pirkėjas turi sumokėti muito mokesčius, jeigu jie yra taikomi Pirkėjo šalyje, atlikti Pirkėjo šalyje taikomas muitų procedūras.

Prekiniai ženklai

 • brand
 • brand
 • brand
 • brand
 • brand
 • brand
 • brand
 • brand
 • brand
 • brand
 • brand
 • brand
 • brand
 • brand
 • brand