0

Krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias.

Tarpinė suma: 0,00 €

Puodeliai

Puodeliai

Ieškote originalios dovanų idėjos? Puodeliai su užrašais, atvaizdais ar įdomaus ir išskirtinio dizaino puodeliai yra puiki dovana artimam giminaičiui, bičiuliui ar mylimam vaikinui bei merginai.

Elektroninėje parduotuvėje Citysouvenirs.lt kategorijoje puodeliai rasite išskirtinių suvenyrinių puodelių su užrašais ir šaukšteliais. Spalvingi puodeliai su užrašu Lietuva tarpusavyje skiriasi dydžiu, spalvomis ir atvaizdais. Modernūs, stilingi puodeliai su užrašu ir, Trakų bei Raudonės pilių atvaizdais ar Vilniumi, išsaugos aplankyto miesto prisiminimus amžinai. Suvenyriniai miestų puodeliai skirti ne tik kavai ar arbatai gerti, bet jie gali atlikti ir vizualinę paskirtį – papuošti Jūsų namus bei pakelti nuotaiką rytais. Jei Jums labiausiai patinka stikliniai puodeliai, tai reiškia Jūs dar nebandėte gerti kavos ar arbatos iš mūsų siūlomų dekoruotų akmens masės puodelių su šaukšteliais. Spalvingi puodeliai internetu yra puikios kokybės, supakuoti elegantiškose dėžutėse bei yra tinkami naudoti ne tik mikrobangų krosnelėje, bet ir indaplovėje. Puodeliai – tai suvenyras, kuriuo džiaugsis ir nuolatos naudos Jūsų bičiulis, šeimos narys, o galbūt ir kolega tiek darbe, tiek namuose. Tai yra pati maloniausia, o žiemą dar ir sušildanti dovana, o užrašai ant puodelių nuolat primins aplankytas vietas, patirtas nuostabias akimirkas.Tai geriausias būdas nustebinti draugus ir artimuosius! Už prisiminimus amžinai! Tad negaiškite laiko vaikštinėdami po parduotuves ir suvenyrus įsigykite internetu. Puodeliai internetu klientus pasiekia per 1–3 darbo dienas. Beje, jei negyvenate Lietuvoje – ne bėda, lietuviškus suvenyrus nusiųsime, kad ir kur bebūtumėte! Stengiamės, kad suvenyrai iš Lietuvos Jus pasiektų kuo greičiau ir pateisintų visus lūkesčius! Leiskite pasirūpinti greitu pristatymu – visas prekes turime sandėlyje!

Ieškote originalios dovanų idėjos? Puodeliai su užrašais, atvaizdais ar įdomaus ir išskirtinio dizaino puodeliai yra puiki dovana artimam giminaičiui, bičiuliui ar mylimam vaikinui bei merginai.Turite giminaičių, kolegų ar tiesiog pažįstamų, gyvenančių užsienyje? Puodeliai dovanoms, ant kurių pavaizduoti Lietuvos žymiausi vaizdai, nuolat primins apie gimtinę arba šalį, kurioje jie visuomet laukiami svečiai.Originalus dizainas, patrauklūs vaizdai ir spalvos, sužavės Jums brangų žmogų bei trauks aplinkinių dėmesį. Tad jei Jums aktualu, jog Jus prisimintų ne tik verslo partneris iš užsienio, bet ir susidomėtų kiti jį supantys asmenys, puodelis gali būti vienas iš patikimų tarpininkų.Puodeliai dovanai yra gaminami iš akmens masės arba porceliano, todėl pasižymi tvirtumu ir reprezentatyvia išvaizda. Be to, komplekte rasite ir dailų šaukštelį, gaminamą iš tos pačios medžiagos kaip ir puodelis.Puodeliai dovanoms pakuojami į dekoruotas dėžutes, kurios ne tik apsaugo puodelius nuo išorės veiksnių, bet ir atrodo itin solidžiai. Kartais žmonės galvoja, jog puodelis yra neoriginali dovana. Tad leiskite Jums pateikti keletą argumentų, įrodančių, jog tai netiesa.

 

Puodelis artimam žmogui, kilusiam iš Lietuvos:

- Kels malonius ir jautrius prisiminimus bei skatins dažniau pagalvoti ne tik apie Jus, bet ir kitus gimtinėje paliktus mylimus žmones;

- Visuomet praktiška, nes puodelių tiesiog nebūna per daug;

- Atkreips, Jūsų brangų žmogų supančių, kitataučių dėmesį.

 

Jeigu dovanosite verslo partneriams iš užsienio:

- Nuolat naudojamas puodelis primins apie bendrystę su Jumis;

- Simboliškai reprezentuos mūsų šalį;

- Pastebėję originalų puodelį su žymia Lietuvos architektūra ar kitu patraukliu vaizdu, gali pasidomėti ne tik galimybe aplankyti mūsų šalį, bet ir asmeniškai Jus.

 

Motyvų gali būti įvairių, todėl skatiname paprastuose ir kasdieniniuose daiktuose įžvelgti platesnes galimybes plėtoti bendrystę su Jums svarbiais žmonėmis. Juk tai, kas pernelyg ekstravagantiška ir nepritaikoma buityje, gana greitai atsiduria stalčiuose ar net šiukšliadėžėse. Jeigu Jums aktualu, kad apie Jus kuo dažniau prisimintų, dovanokite kasdien naudojamus daiktus.


Prekiniai ženklai

 • brand
 • brand
 • brand
 • brand
 • brand
 • brand
 • brand
 • brand
 • brand
 • brand
 • brand
 • brand
 • brand
 • brand
 • brand